محیط آموزشی

در کلاس‌های درس یا آموزشگاه‌ها، بازآوایی و تکرار زیاد صدا، دانش‌آموزان و دانشجویان را برای شنیدن مطلب ارائه شده به دردسر می‌اندازند و صحبت‌های معلم یا استاد با کیفیت نامناسبی به آن‌ها می‌رسد. این مسئله نه برای مدرس خوشایند است و نه دانش‌پژوهان حس خوبی در کلاس خواهند داشت. بالا بودن صدای زمینه، مزاحمت صوتی کلاس‌های دیگر و نامناسب بودن فضای آکوستیکی سبب می‌شود که ارتباط کلامی و فهم گفتار در کلاس درس دچار مشکل گردد.

شاخص بیان‌کننده ویژگی آکوستیکی، زمان باز‌آوایی است. زمان بازآوایی مناسب برای محیط آموزشی 5/0 ثانیه است اما در محیط‌های نامناسب ممکن است این عدد به 5 ثانیه هم برسد. بالا بودن زمان بازآواریی نشان‌دهنده تکرار صدا توسط سطوح و تشدید آزاردهندگی آن می‌گردد و کیفیت فعالیت آموزشی را دچار افت می‌نماید. یکی از روش‌های مؤثر برای حل مشکل بازآوایی صدا در چنین محیط‌هایی، استفاده از پانل‌های حرفه‌ای آکوستیک برای پوشش دادن دیوارها و سقف است. شرکت آواسینا به عنوان اولین و تنها تولیدکننده پانل‌های مبتنی بر تحقیق و نوآوری علمی در ایران، گستره‌ی مناسبی از انواع پانل‌ها در طرح‌ها و رنگ‌ها و اشکال مختلف ارائه می‌کند.

شما می‌توانید با مشورت کارشناسان ما، به‌صورت حرفه‌ای و یک بار برای همیشه، مشکل بازآوایی و همهمه‌ی کلاس‌های خود را برطرف نمایید. برای دریافت مشاوره، همین الان از طریق فرم ثبت مشکل، درخواست خود را مطرح نمایید تا کارشناسان شرکت در کوتاه‌ترین زمان برای حل مشکل با شما تماس بگیرند.

محصولات مرتبط: