محیط پذیرایی

ویژگی رستوران‌های محبوب فقط کیفیت غذایشان نیست، بلکه رفتار کارکنان و فضای آرامش‌بخش هم سبب جلب رضایت مشتریان می‌گردد. ایجاد فضای آکوستیکی مناسب با رنگ‌های جذاب، یکی از رموز موفقیت است. مشتریان معمولاً دوست ندارند به رستوران‌ها و کافه‌های شلوغ و پرصدا برگردند. صدای موسیقی ملایم و شفاف در کافی‌شاپ‌ها، محیط آرام و ساکت در رستوران‌ها و هتل‌ها در کنار غذاها و خدمات مناسب، یک تبلیغ دائمی و تضمین‌کننده بازگشت مشتریان شما هستند.

بسیاری از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های پر ستاره به دلیل نقایص آکوستیکی، انتقال صدا از دیوار اتاق‌ها و راهرو و همچنین درب‌ها آرامش کافی ندارند و مشتریان خود را به تدریج از دست می‌دهند. مسافرین دوست دارند مکالماتشان محرمانه بماند، از آزار صدای تلویزیون و مکالمه اتاق‌های مجاور ایمن باشند و استراحت دل‌پذیری داشته باشند.

آماده‌سازی و بهسازی آکوستیک چنین فضاهایی با استفاده از پانل‌های آکوستیک آواسینا به راحتی امکان‌پذیر است. پانل‌های آواسینا، تنوع بسیاری در اندازه و طرح و جنس دارند که دست طراحان را برای استفاده از آن‌ها متناسب با طراحی فضا آزاد می‌گذارد. شما می‌توانید هم اکنون برای دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت آواسینا، درخواست خود را از طریق فرم ثبت مشکل مطرح نمایید تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان برای حل مشکل با شما تماس بگیرند.

محصولات مرتبط: