تاریخچه شرکت

شرکت پویش آواسینا یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید تجهیزات و مصالح آکوستیک و کنترل صدا و ارائه خدمات مشاوره، آموزش تخصصی و اجرای طرح های ارزیابی و کنترل صدای صنعتی و شهری است. این شرکت به شماره ۱۲۰۷۱ در سال ۱۳۹۴ تاسیس و هم اکنون در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان مستقر می‌باشد.

حوزه فعالیتهای این شرکت شامل مشاوره، تولید دانش فنی، تست و عرضه تجهیزات و مصالح مرتبط با آکوستیک و صدا در صنعت و محیط زیست است. موسسین این شرکت دارای سابقه و تجربه اجرایی و فنی در این زمینه می‌باشند و تاکنون پروژه‌های صنعتی و غیر صنعتی متعددی را طراحی و اجرا نموده‌اند.

اولین محصول این شرکت شامل دو مدل دستگاه تست حفاظهای شنوایی می‌باشد که به تولید تجاری رسیده است. محصول بعدی شرکت در زمینه تولید لوله امدانس نسبت موج ایستا است که کاربرد اندازه‌گیری ضریب جذب و افت انتقال مصالح آکوستیکی دارد. هدف بعدی شرکت طراحی و تولید مصالح آکوستیکی داری کاربرد مشخص و شناسنامه فنی است که تاکنون برخی از محصولات تولید و آماده عرضه به بازار مصرف است. یک گروه مهم این مصالح شامل تایلهای پیش آماده شده جاذب صوتی دیواری برای محیطهای صنعتی و شهری است. گروه دیگر، پانلهای پیش آماده شده عایق صدا است که فعلاً برای استفاده های صنعتی به صورت چندلایه طراحی گردیده است. زمینه دیگر فعالیت این شرکت طراحی مافلر و سایلنسر صنعتی است که سابقه فعالیت موفق نیز در این زمینه دارد.

این شرکت آمادگی دارد که در زمینه کلیه مشکلات مربوط به آلودگی صدای صنعتی و شهری مشاوره لازم را به موسسات در زمینه ارزیابی و کنترل صدای مزاحم و زیان آور داشته باشد.

با ما تماس بگیرید